Sabrina de la Mireasa a respectat promisiunea pe care i-a făcut-o lui Andrei Perneș, fostul ei soț, înainte să moară. Ce gest a făcut în memoria lui

.

Sabrina de la Mireasa a respectat promisiunea pe care i-a făcut-o lui Andrei Perneș, fostul ei soț, înainte să moară. Ce gest a făcut în memoria acestuia. Fosta concurentă de la Mireasa a făcut o postare emoționantă prin intermediul rețelelor de socializare. Iată ce a publicat tânăra în mediul online!


CITESTE TOATA REVISTA VIVA! DE DECEMBRIE, GRATIS, AICI!

Sabrina, fosta concurentă de la Mireasa, trăiește o durere imensă după pierderea lui Andrei Perneș, cel care i-a fost iubit și soț. Îndurerată, tânăra a împărtășit pe rețelele de socializare imagini emoționante, iar una dintre ele simbolizează o promisiune făcută fostului ei partener de viață. Ea a jurat că va avea grijă de pisicile lor, Apollo, Abel și Adolf, care erau extrem de importante pentru el. Recent, Sabrina Larisa Imbrea a postat în mediul online o fotografie cu una dintre feline, demonstrând că își respectă angajamentul și păstrează vie amintirea lui Andrei Perneș.


Sabrina de la Mireasa a respectat promisiunea pe care i-a făcut-o lui Andrei Perneș, fostul ei soț, înainte să moară

Durerea pierderii lui Andrei Perneș a lăsat urme adânci în sufletul Sabrinei, fosta concurentă de la Mireasa. Devastată de vestea tragică, aceasta și-a exprimat suferința pe rețelele de socializare, unde a postat mai multe imagini emoționante în memoria celui care i-a fost iubit și, ulterior, soț.

Printre fotografiile publicate, una a atras atenția fanilor, și anume o imagine care simbolizează o promisiune făcută lui Andrei Perneș. Tânăra a jurat că va avea grijă de cele trei pisici pe care le-au crescut împreună: Apollo, Abel și Adolf. Aceste animale de companie aveau un loc special în inima fostului concurent de la Mireasa, iar el le îndrăgea nespus de mult, conform spynews.ro.

Pentru a demonstra că își respectă angajamentul, Sabrina a postat o fotografie cu una dintre pisici, semn că se ocupă în continuare de ele, așa cum i-a promis fostului ei partener de viață. Gestul său a reușit cu siguranță să-i emoționeze pe fanii ei din mediul online.


Citește și: Ce gest a făcut mama lui Andrei Perneș față de fosta lui soție, Sabrina, la înmormântarea tânărului: „La Mireasa…’

Citește și: Sabrina de la Mireasa a mers la locul accidentului în care a murit Andrei Perneș, fostul ei soț: „Știu că n-o să mai fiu niciodată la fel'

Citește și: Gene Hackman și soția sa au fost găsiți morți în casă, alături de câinele lor. Poliția precizează că „în acest moment, nu există suspiciuni că ar fi vorba de o crimă'


Citește și: Horaţiu Potra recunoaște că i-a cerut bani lui Frank Timiş pentru campania lui Călin Georgescu: „A refuzat, spunând că nu are bani'. Ar fi vorba de 20-35 de milioane de dolari

Fosta concurentă de la Mireasa a mers la locul accidentului în care a murit Andrei Perneș

În urmă cu doar câteva zile, Sabrina a mers la locul accidentului în care a murit Andrei Perneș. Fosta concurentă de la Mireasa a aprins o lumânare și a postat o fotografie tristă pe rețelele de socializare.


„Știu că n-o să mai fiu niciodată la fel’, a scris Sabrina pe pagina ei personală de Instagram, la secțiunea InstaStory, când a aflat că fostul ei soț s-a stins din viață.

Andrei Perneș de la Mireasa a murit într-un accident rutier


Andrei Perneș de la Mireasa a murit într-un accident rutier. Incidentul s-a petrecut pe data de 19 februarie 2025, în jurul orei 5:30, pe teritoriul localității Bunești, județul Cluj. Autoturismul în care el se afla s-a răsturnat și, din nefericire, acesta nu a mai putut fi salvat, potrivit a1.ro.

„Da, e adevărat (n.r.: că a murit Andrei Perneș)! Multe detalii nu pot să vă dau, că nu știu multe, pe mine m-a sunat sora lui, acum o oră. A mers Poliția la ei acasă să le spună vestea. Eram foarte apropiați, eram nașul lui’, a transmis nașul lui Andrei Perneș în ziua în care tânărul în vârstă de 28 de ani a murit, pentru spynews.ro.

Sursa foto: Instagram/ Facebook/ arhivă